Kaczy - MM/SV Hunter

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Kaczy
Newbie

Kaczy - MM/SV Hunter

Post#1 » 19 gru 2014, 10:15

Podstawowe informacje:
Klasa/spec: Hunter MM/SV - areny BM
Nazwa postaci: Käczy
Nazwa servera: BL
Twój wiek: 32

Ewentualne alty(niekoniecznie do przenosin):

Nie posiadam żadnych altów , nigdy mnie nie bawiło lvlowanie czegoś innego chyba że na wyraźne potrzeby gildii.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Aktualnie wróciłem po bardzo długiej przerwie (skończyłem grać w Firelandsach). Po powrocie gram aktualnie na BLu w gildii LogHorizon ale z kilku istotnych względów chciałbym ją zmienić. Po pierwsze uważam że organizacja gildii w której się znajduje jest na bardzo słabym poziomie , dobierane są często osoby z "łapanki". Koledzy z gildii wolą czyścić trashe zamiast wipować na kolejnych bossach. Gramy tam 3 dni w tygodniu co moim skromnym zdaniem jest zdecydowanie za mało i sam posiadam zdecydowanie więcej czasu na grę , co moim zdaniem powinno przenosić się na progress. Jak napisałem mam 32 lata i jestem poważnym człowiekiem a poziom kolegów z gildii podczas raidowania można nazwać delikatnie mówiąc podwórkowym.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19(invity o 18:55) do 24?

Mogę spokojnie grać 7 dni w tygodniu.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w MoP i przed nim?

W MoP grałem tylko chwilkę (2 tygodnie). Wcześniej przed wyjściem FL grałem w 10 man dość ostro progresującej. Wcześniej grałem w Paparazzi (międzynarodowa gildia) , graliśmy w ścisłym top 50-100 w Ulduarze. Grałem też w Caern Morghen , Innominate , Invalid Target , The Sentenced. Zawsze na wysokim poziomie w gildiach progresujących , poza gildią The Sentenced w której grałem w Vanillia na samym początku i była to bardziej gildia social. Content wyczyszczony w całości w kazym dodatku w którym grałem.

4. Twój build/glyphy?

Gram ogólnie MM ale po zmianach widzę że SV z racji swojej mobilności może być bardziej przydatny , choć szczerze powiedziawszy nie mogę się do niego przekonać :D ale nie będzie stanowiło to dla mnie problemu.

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)?

Jak pisałem mogę grać każdym specem. BM gram na arenach , na tą chwilę bez szału 1560 najwyżej w 2vs2

6. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "yellow hit > expertise > spell hit >" itd.)?

MM - crit/multi
SV - multi/crit
BM - areny - versa>>all

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?

MM - Chimaera Shot > Kill Shot > Glaive Toss/Barrage > Aimed Shot > Steady Shot

8. Jakich używasz modów(addonów)?

Korzystam z ElvUI + sporo dodatkowych rzeczy które są niezbędne do tego aby grać na poziomie. UI bardzo przejrzyste , staram się je dopracowywać codziennie zmieniając drobne szczegóły :>

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na co dzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?

Simcraft
Elitisjerks
Fora Hunterowe
Oglądam baaardzo dużo stremów od top hunterów

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Raczej nie ale może kiedyś z kimś grałem - świat jest mały :D

Zakładamy oczywiście, że zarówno komputer, jak i internet nie będzie przeszkadzał w grze/osiąganiu optymalnych wyników.

Komputer i łącze mam na najwyższym poziomie. Na max detalach na raidach mam 50 FPSow.

dodatkowe informacje:

Nie ukrywam że szukam poważniej gildii, wiem że nie prowadzicie rekrutacji natomiast może coś się u Was zmieniło. Jeżeli nie ma takiej możliwości aby znalazł się dla mnie spot na raidy to proszę o szczerą odpowiedź którą jak najbardziej zrozumiem gdyż zależy mi na graniu a nie na bieganiu po garnizonie :D

Aktualnie moje postać ma 660 itlvl

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Kaczy - MM/SV Hunter

Post#2 » 20 gru 2014, 12:05

Na chwilę obecną nasze sloty rajdowe są zapełnione, więc uzyskanie spota byłoby problematyczne, a nie sądze, by o to chodziło żadnej ze stron. Być może po Nowym Roku czy nawet w okolicach wyjścia BRF coś się zmieni, ale prawdopodobnie do tego czasu już sobie coś znajdziesz.

Kaczy
Newbie

Re: Kaczy - MM/SV Hunter

Post#3 » 20 gru 2014, 16:40

Dziękuję ślicznie za szczerą odpowiedź. Gdyby się coś miało zmienić proszę o odpisanie w tym temacie , będę tu zaglądał co jakiś czas.

Pozdrawiam.

Wróć do „Rekrutacja”