Protix - MW Monk - Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Protix
Dekoracja

Protix - MW Monk - Burning Legion

Post#1 » 04 lut 2015, 00:03

Podstawowe informacje.
Klasa/spec: Monk/MW
Nazwa postaci: Vînjin
Nazwa servera: Burning Legion
Twój wiek: 22
Ewentualne alty(niekoniecznie do przenosin): Prothys, w sumie to był obecny main i na nim wbijałem % na logach, ale wiem, że tu się nie przyda, no więc degradacja na alta w tym kontekście.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Niestety czułem się w niej ograniczony i przestałem odnajdywać swoje miejsce ze względu na nieporozumienie jakim było jej zarządzanie.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19(invity o 18:55) do 24?

Przynajmniej 4, acz nie wykluczone, że więcej. Ciężko powiedzieć ze względu na to, że często nie mam większego wpływu na godziny zajęć na uczelni.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?

W WoD 2/7m. Przed WoD to w wow'a grałem na przełomie tbc/wotlk wyłącznie pvp areny więc to nic wartego większej uwagi.

4. Twój build/glyphy?
Jeśli chodzi o glyphy to jedynym must have jest dla mnie Renewing Mist. Lubię grać też z soothing mist gdyż często umożliwia szybki regroup. Trzeci glyph na ogół zmieniam w zależności od jego przydatności i osobistych preferencji względem encountera. W przypadku talentów podam tylko to co jest ruchome u mnie względem tego co mam w armory. T1 zależy w sumie od encounteru, na ogół balansuje między Celerity/TL. T3 przyzwyczaiłem się do Chi Brew acz nie neguje power strikes. T5 Dampen/Diffuse zależy co chce mnie zabić. T6 lubię chi torpedo + celerity, bądź RJW w zależności od tego jak będzie wyglądało pozycjonowanie rajdu.

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem

Hmmm, ciężko powiedzieć, nie wykluczam raczej żadnej z opcji.

6. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze?

Patrząc niechętnie na nadchodzące 6.1 może się trochę zmienić w szczególności jeśli chodzi o spirit.

Int > Spirit* > MS > Crit > Versatility > Haste > Mastery > Spirit

(*) - do komfortu, osobiście jeśli w większości healuje raid wide dmg i nie ma sytuacji że co chwila muszę używać RJW, to nie czuję wielkiej potrzeby do masywnych ilości spiritu.

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?

Aktualne doświadczenie przekonało mnie, że monk to healer bardziej dla rajdu niż single, do single ucieka się na ogół w sytuacji skrajnego zagrożenia czyjegoś życia. Wiem również, że gdy skład nie dogodzi to jest on drugim po palku single target healerem dla tanka, ale na ogół jest w tym i tak wyraźnie gorszy i z racji swoich zasobów ciężko mu połączyć jeden i drugi styl healowania.

single:
(*) - Soothing mist poza priorytetem jako że jest on zawsze gdy monk nie robi nic innego.
Expel na cd.
1. Surging do wbicia chi. // Surging + TFT jako emergency heal.
2. Enveloping do zużycia.
W miedzy czasie Renewing lata i wbija chi dla enveloping.

Multi:
(*) - Soothing mist - to co wyżej.
1. Utrzymywanie renew.
2. RJW gdy jest stack sensownej ilości osób i potrzeba heala ponad renewing + uplift. Drogie więc względnie oszczędnie.
3. Uplift gdy osoby z renewem mają obrażenia, na ogół 5+, bądź mniej gdyby miało marnować się chi, ale to rzadka sytuacja.

To by było na tyle z podstawowego toolkitu. Jeśli będą pytania to mogę się rozwinąć, aczkolwiek wolę zachować umiar między listą priorytetów skilli a step-by-step guide. :)

8. Jakich używasz modów(addonów)?

ElvUI, Skada, Renewing Mist Tracker, Weak Auras, TMW, GTFO, BigWigs, VuhDo.

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na co dzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?

Simcraft jak dpsowałem, warcraftlogs, mmo-champion, czasem z jakiś spreadsheetów.

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

A tego to nie wiem, ale znam jakiegoś słabego Gregora i z Ailawiu trochę grałem.

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Protix - MW Monk - Burning Legion

Post#2 » 04 lut 2015, 00:21

Gear wymagał będzie dopracowania, ale grałem niegdyś i pamiętam, że było dobrze, a monków to u nas za wiele nie ma. No i brf tuż, więc łatwiej nadrobić.

Wróć do „Rekrutacja”