Druid Feral/Guardian BL

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Felek

Druid Feral/Guardian BL

Post#1 » 14 kwie 2015, 18:46

Podstawowe informacje.
Klasa/spec:Druid Feral/Guardian
Nazwa postaci:Ageitard http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... d/advanced
Nazwa servera:Burning Legion
Twój wiek:20
Ewentualne alty(niekoniecznie do przenosin):Kilka jest ale na 100lvl tylko Monk

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Gildia zawiesiła swą działalność na czas nieokreślony (rozpadła się) - Asinum Ignis
2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19:45 do 24?
Rajdować mogę codziennie z wyjątkiem piątku i soboty. Na wowa wchodzę codziennie.
3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
MoP od początku do końca. WoD HM początek potem mała przerwa no i teraz BRF od początku.
4. Twój build/glyphy?
Stałe talenty to Ysera Gift, Incarnation: King of the Jungle i Bloodtalons reszta jest ustawiana pod walkę.
5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)?
-- (Tyczy sie klas spełniających różne role - tzw. hybryd, w przypadku pure dpsów zakładamy bezproblemową możliwość respeca w razie braku jakiegoś (de)buffa)
Feral i Guardian oba spece dotychczas traktowałem jak main spec gdyż przez problem w gildii z ludźmi raz musiałem dps'ować a raz tankować więc switch miedzy tymi dwoma specami nie sprawia mi problemu. Balance w miarę ok ale brak mi kilku itemów. Resto odpada.

6. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "yellow hit > expertise > spell hit >" itd.)?
-- (Mamy na myśli wpływ każdego z tych statów na dps i ewentualne uporządkowanie ich np. od najważniejszego do najmniej ważnego - najlepiej uwzględniając w jakiś sposób limity, które niektóre z nich posiadają)
Feral - Cryt>Multi>Versatility = Mastery>Haste
Guardian - bonus armor>mastery>versatility>multistrike>haste>cryt
7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?
-- (W pierwszej części tego punktu mowa o uporządkowaniu skilli zaczynając od najważniejszego i na najmniej ważnym kończąc; podobnie jak w poprzednim odnośnie wartości statów)
Powiem tak nie chce tu pisać całej rotacji bo za dużo czasu bym spędził nad podaniem ale wiadomo każdy jakoś stara się wykorzystać dostępne skille gdy mogą być przydatne
8. Jakich używasz modów(addonów)?
Big Wigs + Addony pod wybrane bossy np Kromog, Weak aura 2, ElvUI, i inne nie mające wpływu na rajdowanie
9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach słuzących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
Warcraftlogs i Simulation craft
10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Raczej nikt

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Druid Feral/Guardian BL

Post#2 » 15 kwie 2015, 15:46

Na chwilę obecną ogarniamy kwestie transferowe i doprowadzamy się do porządku, natomiast tankiem bylibyśmy bardzo zainteresowani. Odezwij się do mnie już na BL (dla zmyłki Aylawiu)

Wróć do „Rekrutacja”