Druid Guardian\Feral

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Mertel

Druid Guardian\Feral

Post#1 » 16 kwie 2015, 16:01

Klasa/spec: Druid Guardian\Feral
Nazwa postaci: Mértel
Nazwa servera: BL
Twój wiek: 30
Ewentualne alty(niekoniecznie do przenosin): Monk

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Dużo dobrych graczy odeszło na skutek rozluźnienia i braku dyscypliny w pewnym momencie.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19:45 do 24?

Gram codziennie, 4 dni rajdowe nie będą problemem

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?

Tankowalem ToT, SoO no i obecne rajdy

4. Twój build/glyphy?

W skrócie powiem, że elastyczny, dopasowywany pod dany encounter.

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)?

Os Feral, brakuje kilku itemow BiS, depesowalem jak byla potrzeba, ale bardzo rzadko

6. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "yellow hit > expertise > spell hit >" itd.)?

Dla Tanka BA > Mastery > MS (przynajmniej te 10% - 15%) > Vers > i reszta

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?

Nie wiem czy mam tu opisać całą moją rotacje ? :) Miec tyle rage w zapasie, zeby nie brakło na przeżycie ataków :)

8. Jakich używasz modów(addonów)?

DBM, Hermes, Suf, omen, WA2, Exorsus, i inne mniej ważne

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?

elitistjerks, icy-veins, incospiciousbear,

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Nie

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Druid Guardian\Feral

Post#2 » 18 kwie 2015, 11:28

W tej chwili jeszcze ogarniamy sytację tankową, więc odezwij się do nas w grze to pogadamy (biorąc poprawkę na weekend).

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Druid Guardian\Feral

Post#3 » 20 kwie 2015, 12:36

Troszkę spóźniona informacja - dzięki za zainteresowanie ale na obecną chwilę zdecydowaliśmy się jednak na innego tanka i zobaczymy jak to się dalej ułoży.

Wróć do „Rekrutacja”