Ja Warrior/Enh / BL

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Metjev
Newbie

Ja Warrior/Enh / BL

Post#1 » 22 kwie 2015, 14:02

Witam wszystkich ! :)

Podstawowe informacje.
Klasa/spec: Warrior fury/arms lub shaman enh/resto
Nazwa postaci: Ragewyn , Míkey
Nazwa servera: Burning Legion
Twój wiek: 21

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
W tym momencie mogę stwierdzić , że nie mam gildi bo od jakiegos czasu nie raidowalem gdyż zajmuje się też cmami.
Wczesniej grałem w gildiach takich jak :
Asinium Ignis
Good Omen
Innominate
Signum
... pare slabszych bardziej dla luzu.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19:45 do 24?
Powiem szczerze , że w zasadzie w każdy dzień oprócz piątku i soboty a w poniedziałek dopiero od 22.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
W wod nie specjalnie się zajmowałem raidowaniem bardziej for fun zabijalem te bossy , brf 3/10 mythic.
Wcześniej Soo wyczysciłem całe z gildią Signum , a wcześniejsze raidy z mopa również for fun gdyż prawie caly dodatek spędziłem nad grą CM'ów.
Cata : DS wyczyszczony caly , Firelandsy całe z gildią Innominate , wczesniejszy content pół na pół z gildią warcry.

4. Twój build/glyphy?
W tym punkcię nie bedę się rozpisywał , iż to nie ma żadnego sensu gdyż moje talenty i glyphy są zależne od danej walki ale dla zainteresowany prosze sprawdzić armory.

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)
Tutaj nie ma żadnego problemu bo u warka ogarniam każdy spec u shamana również :)

6. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "yellow hit > expertise > spell hit >" itd.)? Warek Strength > Crit > Haste > Mastery > Multistrike > Versatility / sham enh : Agility > Haste > Multistrike >= Mastery > Versatility = Crit

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?
Nie chce mi się wpisywać listy skilli czego co jak kiedy używam bo w tym dodatku zrobic dps to z zamkniętymi oczami można gdyż klasy są mega uproszczone ( niestety )

8. Jakich używasz modów(addonów)?
DBM , Lui , skada , blood legion cd , mikscrolling battle text i pare takich drobniejszych.

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Czasem przeglądam elitejerks , noxica ale głównie to dużo się dowiaduje od kolegów z topowych gildi. Aczkolwiek nie mam problemu , żeby samemu sobie postać ogarnąć bo tak jak pisałem wyżej każda klasa ma teraz łatwą rotacje pare minut na kukle i można raidować wszystkim.

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Raczej nie ponieważ nikogo nie znam.

Komputer oraz internet mam dobry także tutaj problemu nie ma , mikrofon również posiadam i nie mam problemu z używaniem go.

Z góry przepraszam za to , że podanie jest dość krótkie ale pytania są takie , że nie widze sensu w niektorych na rozpisywanie się. Pozdrawiam :)

Metjev
Newbie

Re: Ja Warrior/Enh / BL

Post#2 » 22 kwie 2015, 14:03

Zapomniałem dopisać , bardziej mi zależy na grze enhem aczkolwiek warkiem też nie mam problemu :)

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Post#3 » 22 kwie 2015, 14:21

No ja na szybko mogę stwierdzić, że nam z kolei bardziej zależy na (dps) Warku, bo mimo że klasa niby popularna, to u nas dość dawno nie gościła w tym specu.

Metjev
Newbie

Post#4 » 23 kwie 2015, 01:00

Mi to w zasadzie obojętne już moge się dostosować na potrzebe gildi :)

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Post#5 » 23 kwie 2015, 16:20

No dosyć mocne słowa, oby nie rzucane na wiatr. Jeśli jesteś faktycznie skłonny się dostować i grać warriorem, to odezwij się do nas w grze i zobaczymy to w praktyce.

Jamal
Dekoracja

Post#6 » 23 kwie 2015, 18:15

Te wagi statów dla warriora to skąd brałeś, bo chyba coś pokręciłeś.

Awatar użytkownika
Aree
Member

Post#7 » 24 kwie 2015, 10:16

Wagi statow nie podobaja sie jamalowi. Wiec napewno wiesz co robisz good job.
Uulwi ifis halahs gag erh'ongg w'ssh.

Metjev
Newbie

Post#8 » 24 kwie 2015, 11:37

na forach są różne popisane prio statow pod armsa , fury tg lub smf , ja gram w tg i ide crit multi.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#9 » 29 kwie 2015, 10:31

Przyjety.
+1!

Wróć do „Rekrutacja”