Shikyo/ Blood DK/ BL

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Shikyo
Newbie

Shikyo/ Blood DK/ BL

Post#1 » 25 kwie 2015, 10:27

Podstawowe informacje.
Klasa/spec: Blood DK
Nazwa postaci: Shíkyo
Nazwa servera: Burning Legion
Twój wiek: 25
Ewentualne alty(niekoniecznie do przenosin): Dudu/Resto

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Moja gildiia zakończyła działalność.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19:45 do 24?
Pracuje od 7 do 17. Pozostały czas spędzam głównie w grze.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
Gram w WoW'a od 2008r. Głównie na privach gdzie grywałem na TBC (dosłownie może 2 miesiące), później na Sunwellu gdzie zrobiłem cały WoTLK. W 2014r trafiłem na BL gdzie rajdowałem ToT i SoO. Moje obecne doświadczenie rajdowe to 4/7 HM MC i 10/10 BRF HC.

4. Twój build/glyphy?
Sytuacyjnie.

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)?
Głownie grywałem frostem w którym czuje się dobrze. Obecnie mam zrobione UH ze względu na większy DD na singlu jak i na AoE wychodzi lepiej z moim ilvl.

6. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "yellow hit > expertise > spell hit >" itd.)?
Aktualnie najwazniejsze są:
Strength = Bonus Armor (jeżeli mówimy o jakimś zbalansowanym DK a nie pure pod survi) Ja ostatecznie skłaniam się bardziej w kierunku Bonus Armoru.
Później: Mastery, Multistrike >= haste/crit i gdzies na koncu Versality.

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?
Doty, DS, BB, DC. Wiadome, że zbierając buły na single target więcej spamuje się Blood Boila żeby wbijać jak najszybciej Scent of Blood co daje nam healing w kolejnym DS. Kolejny spam BB będzie widoczny przy dużej ilości adów. Gdzie z reguły powinno się wspomagać Defilem. Również powinienem trzymać wroga w nim co daje mu -10% do dmg. Utrzymywać na sobie Bone Shielda.
Triki hmm to tak tylko na szybko: Beastlord używam Remourseless Winter żeby zamrazać addy. Ore wiadome, że moge zredukować DMG z Acid Torrent za pomocą AMS + Rune Tap. ITD.

8. Jakich używasz modów(addonów)?
Wymienie tylko do rajdowania będzie szybciej: BigWigs, Exorsus Raid Tools, GTFO, Weakauras 2, Angry Assignment, Raid Buff Status, Vuhdoo, calość wkomponowana w Elvui. OFC Skada(akurat zastepuje mi omena).

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Simulationcraft, icy-veins, askmrrobot.

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Nie.

11. Dodatkowe informacje:
Komputer mam dopiero co złożony więc nie mam z tym problemu. Pracuje aktualnie na internecie unitymedia 120MB/6MB. Niebawem czeka mnie przeprowadzka do Koln jakoś początkiem czerwca może koncem maja, więc wiele może sie zmienić. Pracuję i ucze się w Niemczech od 2009 roku.

Awatar użytkownika
Aurigo
Dekoracja
Kontaktowanie:

Re: Shikyo/ Blood DK/ BL

Post#2 » 25 kwie 2015, 10:44

A możesz powiedzieć coś więcej o tych privach? Jaki serwer z TBC oraz coś więcej o Sunwellu? (frakcja, gildia, nick?)

Shikyo
Newbie

Post#3 » 25 kwie 2015, 11:07

TBC - gralem tam doslownie na chwile. Chyba sie serwer Hellground nazywal.
pozniej na Sunku to we własnej gildii The Seekers nick klasa itd tak samo jak obecnie DK/Blood/Shikyo.

Shikyo
Newbie

Post#4 » 25 kwie 2015, 11:14

Z tego co widzę to też grałeś na tym samym privie co ja. Nick kojarzy mi się z kolesiem z Tabularasy który był tam GM.

Awatar użytkownika
Aurigo
Dekoracja
Kontaktowanie:

Post#5 » 25 kwie 2015, 11:48

Na Hellgroundzie gralem chwilę, większość czasu z TBC na Exodusie, natomiast na Sunwellu grałem w Illuminati, Twojej gildii nie kojarzę niestety, ale chciałem się upewnić.

Shikyo
Newbie

Post#6 » 25 kwie 2015, 11:54

Twoja gildiia na sunwellu grala po stronie ally? Kojarze gildiie ale niczym szczególnym się nie wyróżniała. Wydaje mi się, że nie była jakoś mega żywotna.

Awatar użytkownika
Aurigo
Dekoracja
Kontaktowanie:

Post#7 » 25 kwie 2015, 12:15

Owszem, grała po stronie Ally i przez kilka miesięcy prowadziła w rankingu pve na serwerze ;) Ale wymarła latem 2010.

Shikyo
Newbie

Post#8 » 25 kwie 2015, 13:01

Zrobię więcej offtopicu ^^. Nie możliwe bo od początku na sunwellu panowały gildiie takie jak: KoS, Outsiders, For the Horde, Versus the World, Damage INC, no i oczywiście Public Enemy. W 2010r to na sunky był chyba Trial of the Crusade. Gdzie my graliśmy z pełnym progresem. A gildiie naszego pokroju to były właśnie: Public Enemy, Make love not Warcraft, Tabularasa, Gwardia Przymierza. Poźniej w krainie wiecznego śniegu był długi okres stagnacji. Do tego sunwell jest dość specyficzny. Teraz grając na BL wiekszość ludzi z mojej byłej gildii Dracones Mortiferis to był właśnie zlepek ludzi z sunka.

Awatar użytkownika
Aurigo
Dekoracja
Kontaktowanie:

Post#9 » 25 kwie 2015, 13:18

ToTC weszło na Sunwell już po odejściu stamtąd mojej gildii (core'u) na globa, raidowaliśmy na WotLK progressowo t7 i t8 (m.in. z first killem Sarthariona + 3 25 man), jakoś do momentu wejścia patcha który teoretycznie powinien zawierać wszystko aż do ICC (ale, jak to na privie, nie zawierał ;). Było to, jeśli mnie pamięć nie myli, od września 2009 do lipca-sierpnia 2010. Starczy tego offtopu, dogadamy szczegóły ingame ;)

Shikyo
Newbie

Post#10 » 25 kwie 2015, 13:25

Mogłby ktoś wyczyscić temat :D Prawda sprawdziłem wy graliście do Uldu.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#11 » 25 kwie 2015, 14:30

Odezwij sie ingame. ;)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”