Podanie DK Unholy

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Mateo
Newbie

Podanie DK Unholy

Post#1 » 25 kwie 2015, 19:10

klasa/spec: DK Unholy
Nazwa postaci: Mateo
Nazwa servera: Burning Legion
Twój wiek: 23
Ewentualne alty(niekoniecznie do przenosin):
Pandaris(Monk WW)

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Opuściłem swoją ostatnią gildię z powodu jej rozpadu :(

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19:45 do 24?
Myślę ze 3-4 dni w tygodniu byłbym w stanie raidować.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
Zacząłem grać za Caty na DS którego zrobiłem w całości , grałem całego mopa no i teraz na wodzie HM 5/6 M i BRF 2/10 M

4. Twój build/glyphy?
Zależny od walki na Grullu i oregrogrze gram z Breath of Sindragosa + Plague Leech dla jak najdłuższego jego używania poprzez pilnowanie run na pozostałych walkach uzywam Unholy Blight + Necrotic Plague żeby jak najszybciej nabić jej stacki. Co do Glyphów to używam zawsze te co mam na armory

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)?
Offspecem jest aktualnie frost którym teraz z racji tego ze jest słaby nie gram a w blood nigdy jakoś szczególnie sobie nie radziłem i nie miałem takiej potrzeby bo przeważnie w gildii byli tankowie zawsze online

6. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "crit > haste > mastery >" itd.)?
Multistrike > Mastery > Versatility > Crit > Haste

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?
Opener zaczynam najpierw od uzycia armii na około 6 sec przed pullem na 1-2 sec wypijam prepote. Po rozpoczęciu walki używam unholy blight żeby jak najszybciej 15 stacków plagi nałożyć i używam w czasie plagi Gargulca. Reszta skilli jest tak jak w rotacji na DK Unholy. Do Tricków jeżeli można to tak nazwać jest użycie AMS na smashu od Grulla dzięki czemu nie dostaje się stacków :)

8. Jakich używasz modów(addonów)?
Big Wigs, Skade, Mikscrolling Battle Text,Extra CD, UI dostosowane pod Razer Nage

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Regularnie patrze na logi stad wiem jakie talenty używać ewentualnie wchodzę na armory poszczególnych DK i patrze jakie eq używają + ewentualne setówki i ich staty żeby mieć porównanie do siebie

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Niestety nie ale ostatnio dołączył do was mój kolega z poprzedniej gildii tank warrior Nick Nvmstar

Komputer i internet działają jak należy także problemu z tym nie mam :)

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Podanie DK Unholy

Post#2 » 25 kwie 2015, 22:06

Odezwij sie do kogos z /o ingame. ;)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”