Kaapek / DK (spec w zależności od patcha obecnie UH) / BL

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
Duch
Newbie

Kaapek / DK (spec w zależności od patcha obecnie UH) / BL

Post#1 » 28 kwie 2015, 09:02

Podstawowe informacje.
Klasa/spec: DK / UH / off blood
Nazwa postaci: Kaapek
Nazwa servera: BL
Twój wiek: 29
Ewentualne alty(niekoniecznie do przenosin):

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Trochę ich było. Bardzo różne - praca, bluzgi młodych studentów w formie kochanych żartów etc. Obecna - świetni ludzie aczkolwiek dużo wipeów.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy we wtorek, srode, czwartek i niedziele, od 19:45 do 24?

Tutaj rodzi się problem. Do gry zaglądam praktycznie codziennie. Jeśli udałoby mi się poskładać wszystko być może udałoby się grać we 3 z 4 dni, które podajecie powyżej.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?

WoD - Jak na wow armory (http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... pek/simple). Grałem głównie w cata i mopie. W większości przypadków gildię casualowe, aczkolwiek trzymające dość przyzwoity poziom. W obecnym dodatku HM Mythic 3/7 BRF 10/10HC

4. Twój build/glyphy?

Obecnie gram w unholy ponieważ frost używany jest tylko do pvp. Na moje nieszczęście po bustach w 6.2, frost znacznie poprawi się względem singel target (skullflower wykazał że różnica na singlu to około 7/8k). Glyphów używam w zależności od walki. Ale dla DK dps zawsze:

- blood boil (większy zasięg dla moich plag)
- obowiązek nawet DKojwych dpsów anty magic shall (dla blood to MUST HAVE)
- nie mamy zbyt wielu ciekawych, więc żeby pomóc tanką na walkach w dużej mierze aoe Death and decay (spowalnia nieco addy)
- army of dead - nie lubimy jak armia tankuje za tanka
- glyphy dotyczące gripów - nie lubimy gdy grip zbiera aggro oraz gdy nie resetuje się bo immunie.

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)?

To tutaj mogę napisać esej. Całe życie tankowałem - dopiero od WoD zacząłem bawić się w dpsowanie (tutaj logi z ostatnich prób na Dramacu, zwróćcie tylko uwagę że jako klasa z lepszym dpsem na aoe, nasze tanki nie zawsze trzymały addy w zasięgu aoe).

Dla mnie blood to tank mając odpowiedź na każdą sytuacje, mamy co najmniej kilka sztuczek na odzyskanie jeśli nie 100% HP (np vampiric blood połączony z death pact plus nadchodzący mały healing i death strike czynią cuda) to znacznej jego części. W chwili obecnej prio statystki są dość podobne dla UH i Blood więc nawet w dposwym gearze nie mam problemu z tankowaniem HC lub jeśli wymaga tego zmiana taktyki potrzymanie addów Dramaca i jego samego.

Oczywiście brakuje mi trinektów z bonus armorem.

6. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "crit > haste > mastery >" itd.)?
-- Dla mnie w Unholy:

Kiedy w Necrotic Plague to:

Strength > Multistrike > Mastery > Critical Strike > Versatility > Haste

Mastery bierze górę nad multistrike (zwiększa obrażenia od shadow i samej plagi, którą rozprzestrzeniam). Oczywiście w walkach od 3 addów w górę. Wtedy również staram się zmienić enchatning z muti na mastery.

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?
--

Nie ma tego w Unholy. To zależy od walki, priorytetów etc. Nie napiszę Wam SS lub Drak transf. bo podsumowując zadaje duże obrażenia, ponieważ bez death coila nie nabije stacków dla peta. IMO bardziej run managment dla DK jest istotny a nie skille (no chyba że to Blood wtedy oczywiście Death strike i blood boil do nabijania stacków dla DS).

Wracając do UH.

Zakładając Necrotic Pl style.
Scrouge strike /bb przepalam jak najwięcej run na death runy, dzięki czemu spamuje SS - singiel, BB aoe
Festering - frost/blood runa to przedłużenia uptimeu plagi (w specyficznych syt możemy zużyć do tego 2 death runów)
Death Coil - Runic power 80+ lub na procu

Zachowanie tego determinuje przyzwoity poziom (oczywiście pominąłem "placki dkowej, gagrulce ale dużo pisania, z chęcią po TSuje o tym).

Sztuczki... Hm. Np na dramacu jeden dobrze zaimplementowany blood boil na spiry i adddy daje niesamowitego bursta dps. O jednej ze sztuczek DK blood'a było powyżej.

Jeśli dodamy do unholy blight outbreak szybciej nabijamy sobie stacki NP. Sporo tego u nas.

8. Jakich używasz modów(addonów)?

Elvui, WA, Skada, DBM GFTO

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- Logi, mmo champion, horn of winter blog

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
nie.
11. Link do logów, którym możesz się podzielić?
https://www.warcraftlogs.com/reports/CV ... y&fight=71

Awatar użytkownika
Duch
Newbie

Re: Kaapek / DK (spec w zależności od patcha obecnie UH) / B

Post#2 » 28 kwie 2015, 12:07

Ps. Nie mogę wyedytować więc ps.

Staty

Kiedy w Necrotic Plague to oczywiście:

Strength > Mastery> Mutistrike > Critical Strike > Versatility > Haste

Mastery bierze górę nad multistrike (zwiększa obrażenia od shadow i samej plagi, którą rozprzestrzeniam). Oczywiście w walkach od 3 addów w górę. Wtedy również staram się zmienić enchatning z muti na mastery.

Poniżej 3 addow

Strength > Multistrike > Mastery > Critical Strike > Versatility > Haste

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#3 » 28 kwie 2015, 12:19

A mozesz napisac cos wiecej o liczbe dni/kiedy sytuacja sie wyklaruje i bedziesz wiedzial cos wiecej?;)
+1!

Awatar użytkownika
Duch
Newbie

Post#4 » 28 kwie 2015, 12:29

Oczywiście.

Na co dzień pracuje jako content manager oraz uczę wieczorami ludzi wspinania sportowego. W chwili obecnej we wtorek oraz czwartek mam zajęcia odpowiednio:

wtorek do 20:30 - w domu ok. 21:00.
Czwartek j/w

Planuje przeniesienie zajęć z czwartku to jest w toku. Inne dni są jak najbardziej odpowiednie.

Dareia
Dekoracja

Post#5 » 28 kwie 2015, 14:04

Eee, my też mamy takiego jednego slackera co to w dwa dni rajdowe się pojawia po 21, bo niby ma zajęcia na uczelni. :P

Gość

Post#6 » 28 kwie 2015, 14:12

Ale ja naprawdę bo pracy w korpo uczę wspinania.

Macie dowód:
https://www.youtube.com/watch?v=YB0OtIka4Ec

Ps. Ile bym dał żeby wrócić na uczelnie.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#7 » 28 kwie 2015, 14:45

Dareia na pewno nie miala namysli nieszczerosci w tym co mowisz, zgaduje, ze chciala zauwazyc, ze nas to nie odstrasza. No ale jesli mowisz o spoznieniach - to znaczy, ze bedziesz chcial rajdowac od tej ~21 w te dni, czy jednak odpadaja zupelnie?;)
+1!

Dareia
Dekoracja

Post#8 » 28 kwie 2015, 14:59

Tak tak, to był taki żarcik w stosunku do jednego naszego gildiowicza (którego zresztą bardzo lubię) no i rzeczywiście tak jak Whi napisał, miałam raczej na myśli to, że u nas często tak jest, że komuś wypadają takie dni, że może grać dopiero od późniejszej godziny. Ja tak mam np. w niedziele. :)

Gregor
Dekoracja

Post#9 » 28 kwie 2015, 15:21

Dareia pisze:Tak tak, to był taki żarcik w stosunku do jednego naszego gildiowicza (którego zresztą bardzo lubię) no i rzeczywiście tak jak Whi napisał, miałam raczej na myśli to, że u nas często tak jest, że komuś wypadają takie dni, że może grać dopiero od późniejszej godziny. Ja tak mam np. w niedziele. :)

Ale ja naprawdę mam we wtorki i środy japoński o 19 :p. Patrz: http://i.imgur.com/OMXC2B0.jpg
Kaapek pisze:Na co dzień pracuje jako content manager

Kolega po fachu!!!
Gregorek#2817

Awatar użytkownika
Duch
Newbie

Post#10 » 28 kwie 2015, 16:30

Właściwie to jako head of content ale mniejsza.Ps. 21 i spóźnienienia dla mnie to żaden kłopot. Żonę przekupie :).

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#11 » 29 kwie 2015, 16:31

Odezwij sie do kogos z /o ingame. ;)
+1!

Awatar użytkownika
Duch
Newbie

Post#12 » 29 kwie 2015, 16:35