Zirax Bala/Resto

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Zirax
Newbie

Zirax Bala/Resto

Post#1 » 30 kwie 2015, 16:38

Klasa/Spec: Balance/Restoration Druid
Nazwa postaci: Zirax
Nazwa serwera: Burning Legion
Twój wiek: 20
Ewentualne alty: Shadow/holy priest

1. Czemu opuściłeś swoją dotychczasową gildię?
Lider z niewiadomych powodów odwoływał raidy. Ponadto zaczęły się dziać dziwne rzeczy na raidach(lider zaczął banować z niewiadomych powodów ludzi i ich wyzywać). Nie wnikałem o co chodzi, ale raidowania nie można było nazwać przyjemnym...

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować?
W czasie dnia chodzę na uczelnię. Wieczorami jestem dostępny do późnych godzin nocnych.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
Raidowałem cały kontent TBC jako Tankadin. Następnie cały WOTLK jako combat rogue i resto shaman(trochę mniej jako mm hunter). Później dłuuuugo nic i powrót na SOO jako resto druid. W WoD cały Highmaul grałem jako resto kończąc progres na 3/7. Głównie z powodu braku ludzi nie było możliwe dalsze raidowanie mythica na BRF dlatego mam 10/10 hc.

4. Twój build/glyphy, link do blizzowego armory?
Glyphy i talenty zmieniam w zależności od bossa
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Zirax/advanced

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doświadczeniem w graniu nim i gearem?
Przez czas trwania dodatku usiłowałem grać balance, ale brak healerow sprawiał że nie miałem ku temu zbyt wielu okazji, tak więc resto mam opanowane bardzo dobrze. Jeśli chodzi o gear resto to chodzę w buildzie pod mastery ze względu na łatwy respec bez potrzeby zmiany gemow/enchow. Build jest minimalnie gorszy od tego pod haste ale zapewnia więcej healujące hoty i lepszy tranq.

6. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze.
Mastery=>Crit>Haste>Multi>Versa

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?
W dużym skrócie dps polega na utrzymywaniu dotek i ładowaniu star/wrath na buffie ze starsurge. W druidzie podoba mi się to, że ma wiele sytuacyjnych talentów/skilli takich jak heart of the wild, displacer beast i nature's vigil. Często ratują skórę sobie i raidowi.

8. Jakich używasz modów(addonów)?
Z tych najważniejszych to Shadowed Unit Frames, DBM, GTFO

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na co dzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Simcraft, icy veins, filmiki z youtube

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Nie znam nikogo z tej gildii, ale byłem w środę z Wami na raidzie.

11. Link do logów, którym możesz się podzielić?
Niestety nie posiadam:(

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Zirax Bala/Resto

Post#2 » 30 kwie 2015, 19:09

Przyjety.
+1!

Wróć do „Rekrutacja”