Dk Unholy

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Azariel
Dekoracja

Dk Unholy

Post#1 » 25 maja 2015, 11:38

Twój wiek: 27
Klasa/spec: Dk Unholy 698 ilvl (695 Założone)
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... A9l/simple
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Mag- Azarielka ( farma kasy, brak doświadczenia raidowego)

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Byłem w IX Kohorcie od czerwca zeszłego roku, niestety z powodu braku progressu i jak widać chęci większości grupy żeby to zmienić jestem zmuszony opuścić ich szeregi. Przez ostatnie 2 miesiące trzymali mnie tam głównie znajomi, których poznałem w tej gildii. Poprzez spadek aktywności graczy niemożliwe stały się podmianki osób nieogarniających na ogarniające, a niestety na poziomie mythic cała drużyna musi dawać z siebie 100%.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy we wtorek, srode, czwartek i niedziele, od 19:45 do 24?

Przez ostatni rok miałem prawie 100% frekwencje w swojej pooprzedniej gildii. Poza piątkiem/sobotą jestem dostępny codziennie.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?

W WoDzie 3/10m. Przed wowoem miałem przerwę od czasu Lich Kinga. W tamtych czasach byłem w gildii Nothing Personal, która nadal funkcjonuje na tym serwerze. Jako jedna z pierwszych gildii ubiliścy Lich Kinga na HC.

4. Jaki offspec preferujesz? Jak z doświadczeniem w graniu nim i gearem?

Jestem pure DPS, nigdy poważnie nie tankowałem i raczej nie zamierzam. Jako offspec mam Frost do PVP.

5. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "crit > haste > mastery >" itd.)?
Single Target (NP/DeF/BoS): Multistrike (2.54) > Mastery (2.14) > Crit (2.05) > Haste (1.96) > Vers (1.83)

AoE (NP dla dwóch targetów): Multistrike (2.71) > Mastery (2.67) > Crit (2.30) > Haste (2.30) > Vers (2.07)

AoE (NP dla 3 targetów): Mastery (3.24) > Multistrike (3.13) > Crit (2.66) > Haste (2.51) > Vers (2.36)

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?

http://summonstone.com/deathknight/unholy/ podstawowa strona, z której czerpię informacje. Aktualizowana na bieżąco.

http://www.mmo-champion.com/forums/269-Death-Knight mmo-champion znają chyba wszyscy :P

Poza tym wiele innych forów lub stron w zależności od potrzeb. Symulatorów zazwyczaj nie używam, wolę sam przeanalizować gear i wyciągnąć wnioski co mi najbardziej w danej chwili jest potrzebne.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?

https://www.warcraftlogs.com/guilds/18427 link do logów mojej poprzedniej gildii. W ogarniętej ekipie jestem bez problemu w stanie wyciągnąć ponad 90% swojej klasy.

https://www.warcraftlogs.com/rankings/s ... pec=Unholy link do rankingu DK DPS na naszym realmie na poziomie HC. Na mythik chybą nie będę wysoko ze względu na przebieg killi w mojej poprzedniej gildii :)

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Qho, Dareia, Prothys

Ew. dodatkowe informacje mile widziane.

Chciałbym dołączyć do waszej gildii aby w końcu znowu poczuć klimat raidowania. Jeżeli mnie przyjmiecie to zyskacie solidnego gracza, który z każdym potrafi się dogadać i nie marudzić, że progress hard. Mam tu trójkę moich dobrych znajomych za którymi także tęsknię ;)

Zakładamy oczywiście, że zarówno komputer, jak i internet nie będzie przeszkadzał w grze/osiąganiu optymalnych wyników.

Nie przeszkadza :)

Protix
Dekoracja

Re: Dk Unholy

Post#2 » 25 maja 2015, 11:56

:-O

Bierać nie zastanawiać się. :D

Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 maja 2015, 12:10 przez Protix, łącznie zmieniany 1 raz.

Dareia
Dekoracja

Post#3 » 25 maja 2015, 11:58

Polecam, polecam, gorąco polecam! Solidny gracz, att na poziomie ~100%, wysokie cyferki, no i wspaniała osoba!

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#4 » 25 maja 2015, 12:01

Bo sie zaczerwieni. Ba-dum-tss?

Save w brfie widze juz masz w tym resecie, a jak z highmaulowym?
+1!

Azariel
Dekoracja

Post#5 » 25 maja 2015, 12:20

HM jeszcze w tym tygodniu nie uświadczył mojej skromnej osoby :)

Awatar użytkownika
Aurigo
Dekoracja
Kontaktowanie:

Post#6 » 25 maja 2015, 12:45

Azariel pisze:byłem w gildii Nothing Personal

A powiedz proszę, czy byłeś w tej gildii tylko za czasów jej obecności na globie, czy rownież wcześniej, gdy funkcjonowała jeszcze na nieoficjalnych serwerach, najpier Exodus, później Sunwell?

Azariel
Dekoracja

Post#7 » 25 maja 2015, 13:35

Byłem od końca Burning Crusade do końca Wrath of the Lich King (kiedy to Gm gwizdnął broń i sprzedał konto :) ). Wcześniej grałem na privach ale nie w polskich gildiach( nazwy serwerów już uleciały mi z głowy).

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#8 » 25 maja 2015, 14:43

Odezwij sie do kogos z /o ingame po invite. ;)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”