Blár - Mag

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Von

Blár - Mag

Post#1 » 01 cze 2015, 09:37

Klasa/spec : Mag, gram zależnie od walki fire/arcane, aczkolwiek po osiągnięciu ilvl około 696 robię się full fire.
Armory : http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... A1r/simple
Alty :
Blood DK 609 - tankowałem nim już trochę na pandach (Flexible z przebłyskami na normal), teraz skupiłem się na magu ( co również tłumaczy niski ilvl innych altów)
Holy Priest 618 - zrobiony już tu, na WoD.
Huntard 640 - jak wyżej
Do tego leveluje się Resto Shaman, którym leczyłem na pandach (tak samo jak DK).
1. Advanced Fear - nie pasuje do grupy, oraz wydaje mi się, że jestem za słaby jako że mają już w niej trzech magów, którzy niestety są lepsi ode mnie.
2. Tutaj pojawia się problem - ze względu na "czynniki zewnętrzne" jestem w stanie grać jedynie do okolic godziny 23.00. Co zaś tyczy się dni - jestem wolny codziennie do października.
3. WoD- 4/7 Highmaul, rzucone na rzecz BRF, progres osobisty to 5/10. Na pandach 5/13 Mythic SoO, wtedy jeszcze nie byłem graczem chcącym hardo progresować najwyższy poziom trudności.
4. Jak już pisałem, respec w zależności od walki na dziś, po czym pure fire na 696+
5. Na Arc/Fire : Intellect > Spell Power > Mastery > Crit > Haste > Multistrike > Versatility
Na samo Fire: Intellect > Spell Power > Crit > Mastery > Multistrike > Haste > Versatility
6. http://www.methodwow.com/board/showthre ... Compendium + raz na ruski rok odwiedzę stream Lexiego albo tego pana z bodaj Nihilum.
7. Postaram się poszukać i dodać, aczkolwiek nic nie obiecuję.

Von

Re: Blár - Mag

Post#2 » 01 cze 2015, 10:25

Udało mi się odnaleźć logi :
https://www.warcraftlogs.com/reports/hj ... G#fight=18
https://www.warcraftlogs.com/reports/yg ... j#fight=11
Jakieś stare ale są, do tego z gildii przed Advanced Fear. Powód opuszczenia Drama Theory pozwolę sobię zostawić na jakieś spotkanie przy kawie i ciasteczkach, jako że jest to dłuższa opowieść.

Dareia
Dekoracja

Post#3 » 01 cze 2015, 14:30

Von pisze:nie pasuje do grupy, oraz wydaje mi się, że jestem za słaby jako że mają już w niej trzech magów, którzy niestety są lepsi ode mnie.

A u nas jest dwóch magów i patrząc po logach widzę, że od nich także odstajesz. A swój powód sformułowałeś, jakbyś nas traktował jak "drugą ligę", co mnie nieco smuci. :)

Von

Post#4 » 01 cze 2015, 14:40

Nie miałem nic takiego na myśli, teraz jak tak patrzę to rzeczywiście idzie wysunąć taki wniosek, za co najmocniej przepraszam. Zabieram się do "remontu" UI jak i również do spędzenia dużej ilości czasu na pacynkach, może się coś poprawi.

Awatar użytkownika
Workout
Newbie

Post#5 » 01 cze 2015, 21:49

Ja ogólnie powiem tak na pierwszy rzut oka po otwarciu twojej aplikacji można wysunąć iż jest napisana troszkę na odwal się, gdy decydujesz się już na pisanie aplikacji postaraj się chociaż aby była przejrzysta oraz abyś pokazał ze ci zależy. Ja osobiście bym nawet tego nie czytał :<

Haters gonna hate ;C

Von

Post#6 » 02 cze 2015, 12:22

Jestem ścisłowcem, dla mnie liczy się informacją a nie forma jej przekazu. Podałem informację do wszystkich punktów. Do tego ja aplikuję się do gry a nie do poważnej korporacji, zatem uważam, iż przykładacie do tego zbyt wielką wagę. Proszę o odpowiedź tak lub nie, jako że tracę czas gry. Chociaż i tak już się domyślam co to będzie.

Dareia
Dekoracja

Post#7 » 02 cze 2015, 14:52

Widzisz, tak się składa, że ja też jestem ścisłowcem, a dla porównania znajdź sobie moje podanie i poczytaj. Niezależnie kim jesteś i co w życiu robisz, forma i treść idą nieodłącznie ze sobą w parze - czy to w CV, liście czy głupim podaniu do jakiejś gildii w jakiejś grze. To wizytówka Twojej osoby i tego, jaki masz stosunek do odbiorcy. Twoje podanie wyraża stosunek zlewczy i nie da się tego ukryć. A skoro Tobie się nie chce napisać dobrego podania, to dlaczego nam ma się chcieć je czytać i zastanawiać się, czy Cię przyjąć?

Protix
Dekoracja

Post#8 » 02 cze 2015, 14:56

Von pisze:Jestem ścisłowcem, dla mnie liczy się informacją a nie forma jej przekazu.

Obrażasz "ścisłowców". Nie wyobrażam sobie jak miałbyś kiedyś przeprowadzić jakiś sensowny dowód z takim podejściem. Informacja, której nie potrafi się przekazać jest nic nie warta, no może dla samego siebie.

Do tego ja aplikuję się do gry a nie do poważnej korporacji, zatem uważam, iż przykładacie do tego zbyt wielką wagę.

Korporacja i gildia to jakaś grupa ludzi. Słaba to by była gildia gdyby ludzie nie traktowali się poważnie. Po osobie, która podanie napisała w czasie, krótszym niż dowolny utwór popowy z radia, nie przywiązując wielkiej wagi do tego co pisze, nie można się spodziewać, że traktuje to poważnie.

Awatar użytkownika
Aurigo
Dekoracja
Kontaktowanie:

Post#9 » 02 cze 2015, 15:06

A może trochę więcej pokory? ;) Może nie jesteśmy korporacją, ale jesteśmy grupą ludzi, z którą potencjalnie miałbyś grać i dzielić czas, hopefully jak najczęściej zgodnie z zasadami wzajemnego szacunku - skoro już teraz pozwalasz sobie na opiniowanie i niejako kwestionowanie prostych, nie wymagających przecież wielkiego wysiłku zasad dotyczących naszego formularza rekrutacyjnego, tłumacząc coś, co trochę wyglada jak lenistwo, byciem "ścisłowcem", a dodatkowo nie mogąc się nawet w pełni dostosować do zasad gildii i mając przy tym jeszcze braki w samej grze (które zresztą uczciwie sam sobie wypomniałeś), to jak mamy traktować Cię poważnie? ;)

EDIT: Ech, ta młoda krew - wszędzie się wcisną pierwsi! :P

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#10 » 02 cze 2015, 15:16

Dzieki za zainteresowanie, ale zgadzajac sie +- z opinia powyzej zmuszeni jestesmy podziekowac. Powodzenia! ;)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”