Neoptomelose - Holy Paladyn

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Neo
Newbie

Neoptomelose - Holy Paladyn

Post#1 » 10 cze 2015, 19:59

Podstawowe informacje.
Twój wiek: 27
Klasa/spec: Holy
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... ose/simple
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:

Serwer - Burning Legion
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... Dsa/simple
Serwer - Al - Akir
http://eu.battle.net/wow/en/character/a ... a/advanced

Jeżeli chodzi o ich doświadczenie raidowe to pozostaje tylko monk w MW. Mniej więcej pod koniec SOO myślałem o rerolu właśnie na monka - było to jeszcze przed zmianą na mythic z heroic, wcześniejsze raidy bardziej casual, ze względu na to, iż na Paladynie gram od samego początku. Ale koniec końców zdecydowałem się na pozostanie na Palku.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Przeniosłem się tutaj z Al - akira , ze względu na to, iż chciałem w koncu pograć z Polakami do Gildi Nothing Personal - niestety gildia mimo to, że miała w swoich szeregach bardzo dobrych graczy i progres był całkiem niezły zważywszy na godziny poświęcone grze, to jak każda gildia w tym okresie miała probl;em ze składem. Po jakimś czasie zdecydowali się połączyć z LogHorizon i po dobrym początku nastąpił niestety problemów kadrowych ciąg dalszy a więc zdecydowano zaprzestać raidów i dali nam wolą rękę do znalezienia gildi. Następnie po około tygodniu przerwy przeszedłem do Gildi Advanced fear, gdzie spotkałem bardzo przyjemną atmosferę a także ludzi, którzy są bardzo dobrymi graczami, ale niestety w pewnym momencie na raidach było ponad 10 hilerów z czego 3 holy paladynów - ze względu na to po pewnym czasie, w którym zdobyłem range raidera po prostu dałem sobie spokój. Zresztą dni raidowe jak większości gildi składały się z niedzieli co mi niestety niedokońca odpowiadało ze względu na brak czasu w ten dzien( nażeczona). W momencie, kiedy zobaczyłem na trade, że szukacie ludzi do gildi a dni raidowe uległy u was zmianie postanowiłem napisać.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy we wtorek, środę, czwartek i niedziele, od 19:45 do 24?

Gram zawsze po pracy czyli od godziny 17 - czas w zależności od potrzeby danej chwili czasem więcej jak na początku nowego dodatku czy raidu a mniej z upływem czasu. Na raidach jestem raczej zawsze chyba, że wyniknie jakaś nieoczekiwana sytuacja - ale to zawsze informuje o takowej. Wasze dni raidowe od pon do czw pasują mi jak najbardziej.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?

Zacząłem raidować tak naprawdę w DS ubiłem madnesa po 10% nerfie

kolejne dodatki aż do SOO kiedy to dołączyłęm do Gildi Halcyon były raczej średnie - tylko kilku bosów na hc.

SOO - skończyliśmy jako 594 gildia na świecie - byłem tam main hilerem
Highmaul - 3/8 mythic
BRF - 5/8 mythic - z tym, że w advanced fear uczestniczyłem w progresie kromoga oraz thogara ale niestety nie dane mi było zabić.

4. Jaki offspec preferujesz? Jak z doświadczeniem w graniu nim i gearem?
-- (Tyczy sie klas spełniających różne role - tzw. hybryd, w przypadku pure dpsów zakładamy respeci pod potrzeby rajdu/walki)

Respec tylko w retri - doświadczenie tak naprawde niewielkie ze względu na to, iż nigdy nie było potrzeby żebym robił dps, zawsze brakowało hilerów. Ale w razie potrzeby myślę, że jestem w stanie sobie szybko przypomnieć.

5. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "crit > haste > mastery >" itd.)?
-- (Mamy na myśli wpływ każdego z tych statów na dps i ewentualne uporządkowanie ich np. od najważniejszego do najmniej ważnego)

crit>haste>multi>..mastery - ale myślę, że niedługo się to zmieni:)

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach słuzących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)

korzystam z Healbota - wszelkiego rodzju WA - które są mi potrzebne aby ułatwić sobie życie podczas walki.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?

Ciężko mi cokolwiek znaleźć, gdyż 3 tygodnie nie raidowałem ale coś znalazłem:

https://www.warcraftlogs.com/reports/nr ... Kg#fight=7
https://www.warcraftlogs.com/reports/1VFKg6qNw24HymDA
https://www.warcraftlogs.com/reports/jW ... LM#fight=5

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Raczej nie

Neo
Newbie

Re: Neoptomelose - Holy Paladyn

Post#2 » 10 cze 2015, 20:42

Neo pisze:Podstawowe informacje.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach słuzących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)

korzystam z Healbota - wszelkiego rodzju WA - które są mi potrzebne aby ułatwić sobie życie podczas walki.

Fora to na pewno icy vines, mmo champion, ale przede wszystkim trzeba uważnie śledzić poczynania najlepszych paladynów biorących udział w wyścigu o 1st kil - smirk, dalej mam kontakt z ludzmi z halcyonu - twostar jeden z lepszych holy palkow z jakim gralem ).

Awatar użytkownika
Workout
Newbie

Post#3 » 11 cze 2015, 15:20

Zdajesz sobie sprawę ze byłbyś trzecim Holy Paladynem u nas w gildi.? Patrząc po logach najgorsze nie są powiedziałbym ze takie w miarę, aczkolwiek wiadomo różnie to bywa wiem to sam po sobie, ogólnie kolejny healer by nam nie zaszkodził biorąc pod uwagę iż ostatnio nam ich brakowało bodajże we wtorek, ale z drugiej strony medalu mamy aktualnie 2 aktywnych Holy Paladynów :)

No nic niech reszta sie wypowie ;D

Dareia
Dekoracja

Post#4 » 12 cze 2015, 11:55

Tak się zastanawiam, czemu stawiasz Light of Dawn ponad Eternal Flame? A, i jeszcze zapomniałam spytać czemu wg Ciebie w stat priority mastery jest najgorsze? :)

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#5 » 18 cze 2015, 00:06

Poki co musimy podziekowac za zainteresowanie - powodzenia w dalszych poszukiwaniach. ;)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”