Balthuzor/Szaman/Draenor

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Balthuzor
Newbie

Balthuzor/Szaman/Draenor

Post#1 » 03 lip 2015, 23:42

Podstawowe informacje.
Twój wiek: 39
Klasa/spec: szaman/resto
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... zor/simple
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
Loczek: http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... zek/simple

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

W Old Dogz od kilku miesięcy rajduję w grupie casualowej. Na początku WoDa jeszcze będąc GM tej gildii w dużej mierze z powodów osobistych zrezygnowałem z gry w grupie progressowej. Wybrałem casual. Po półrocznej przerwie chcę wrócić do bardziej hardcorowego grania. Szukam czegoś więcej i intensywniej niż grupa progresowa w mojej obecnej gildii.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy we wtorek, srode, czwartek i niedziele, od 19:45 do 24?

Jestem w stanie grać cztery dni w tygodniu w dniach i godzinach rajdów PF.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?

Vanilia - początki, nauka gry, ciężko powiedzieć coś sensownego poza tym, że grałem jako tank (warrior).
TBC - rajdy głównie z Cohort (gildia już praktycznie nie istnieje) jako resto shaman. Ciężko sięgać aż tak daleko pamięcią, ale mieliśmy jeden z lepszych progressów na serwerze.
WotLK - podobnie jak w TBC, dalej ta sama gildia
Cata - moja przerwa w grze. Praktycznie nie grałem.
MoP - powrót do gry tuż po wyjściu SoO, wyczyszczenie contentu na poziomie mythic z gildią Old Dogz. To praktycznie mój powrót do WoW. grałem jako szaman enh.
WoD - powrót do resto i pierwsze próby z ele. Wyluzowanie po SoO. Dwóch bossów na mythic w HM, potem już tylko skupienie się na heroic. W dużej mierze skupiłem się na prowadzeniu casualowej grupy w OD jako RL. Chociaż jako RL nie jestem zbyt dobry, to w gildii nie znalazł się nikt kto chciałby mnie wyręczyć. Jako były GM nie chciałem żeby grupa się rozpadła, bo zależało mi na tym aby w gidlii pomimo mojej rezygnacji ze stanowiska GMa działo się jak najlepiej. To się udało. Grupa dalej funkcjonuje, znalazł się lepszy RL ode mnie, który mnie zastąpił. Teraz chciałbym pograć tak, jak ja chcę. Dlatego z czystym sumieniem mogę opuścić gildię swoim mainem.

4. Jaki offspec preferujesz? Jak z doświadczeniem w graniu nim i gearem?

Potrafię grac w enh. Grałem tym cały WoD z niezłym skutkiem (tak przykładowo: https://www.warcraftlogs.com/reports/f6 ... amage-done). Teraz podejmuje próby z ele (. generalnie nie ma to dla mnie żadnego znaczenia którym OS będę grał. Odnajduję się i tutaj i tutaj. Chociaż doświadczenie mam większe w enh.

5. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "crit > haste > mastery >" itd.)?

int > spirit (do komfortu z mana) > mastery > haste > crit=multi > versatility.
Klasyka, którą można wszędzie znaleźć. Osobiście ciągle kombinuję ze spiritem. Lepiej byłoby gdyby go nie było w ogóle, ale niestety tak się nie da. Wszystko jest od siebie uzależnione i zależy od walki. Przykładowo mastery przy walkach z niższym dmg taken nie jest zbyt korzystne. Z kolei mało spiritu i dużo haste tez dobrze nie wróży. Crit nie daje już tyle co w WoD, ale ciągle trochę many zwróci, a versatility jest raczej mało użyteczne. Multi to w przypadku szamana resto czysta statystyka, procnie lub nie, bez większych innych benefitów (w przypadku ele już jest oczywiście inaczej).

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na co dzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?

Korzystam z icy vines i ostatnio zerkam na summonstone.com (chociaż szaman resto tam nie ma jeszcze). Nie będę wymieniał list stron i narzędzi, które można znaleźć na google, bo to bez sensu. Swojego czasu rozmawiałem z innymi resto szamanami, bo to chyba najlepszy sposób na to żeby się doedukować. Zawsze byłem otwarty na konstruktywna krytykę. Rozmowa i wymiana doświadczeń z innym, najlepiej bardziej doświadczonym rajderem w swoim specu jest najlepszym narzędziem.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?

Jeśli chodzi o aktualny content, to na chwilę obecną jest to tylko normal. Niewiele, ale to dopiero początek, a jak już pisałem powyżej gram w tej chwili w grupie casualowej. A od wyjścia HFC minął dopiero trochę ponad tydzień.
Podaję link do ostatniego rajdu: https://www.warcraftlogs.com/reports/w9 ... kz#boss=-2

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Znam się z Laure.

Ew. dodatkowe informacje mile widziane.

W chwili obecnej mogę przenieść się na BL jedna postacią. Jednym z altów na pewno pozostanę w mojej obecnej gildii, ale jest to u nas częsta praktyka. Nigdy nie było z tym problemu, a ludzie w OD często mają inne postacie w innych gildiach. Zarówno alty, jak i mainy. Z czasem mógłbym przenieść/wylewelować jakieś alty na BL. Mam ciśnienie na rajdowanie, a altami też lubię się bawić.
Mój sprzęt komputerowy oczywiście jest bez zarzutu jeśli chodzi o rajdowanie. Drobne problemy zdarzają się niezwykle rzadko, jeżeli w ogóle.

Veru
Dekoracja
Kontaktowanie:

Re: Balthuzor/Szaman/Draenor

Post#2 » 04 lip 2015, 00:34

O Baltuzor :)

Powodzenia :)
"...swieta kaplanka Idnadurev,ktorej najwieksza radosc sprawialo obdarowywanie innych,za co chwala jej na wieki wiekijow..."
Publiczny Profil na Plusie

Balthuzor
Newbie

Post#3 » 04 lip 2015, 00:49

Veru pisze:O Baltuzor :)

Powodzenia :)

Jeżeli kogoś z PF jeszcze znam a o tym nie wspomniałem (bo nie znam Waszych mainów/altów) to przepraszam. Świat jest mały :D

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Post#4 » 05 lip 2015, 12:04

Niestety na chwilę obecną mamy aż za dużo healerów, a na mytiki trzeba będzie tą liczbę jeszcze ograniczać. Także dzięki za zainteresowanie ale musimy obecnie odmówić.

Wróć do „Rekrutacja”