Kernaldo/Druid Guaridan

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Kernaldo

Kernaldo/Druid Guaridan

Post#1 » 05 sie 2015, 14:10

Twój wiek: 18
Klasa/spec: druid guaridan
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... ldo/simple
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: alty mam raczej do profek i do casualowageo grania

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

tak naprawdę na wodzie nie miałem jeszcze guildi z powodu braku czasu.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy we wtorek, srode, czwartek i niedziele, od 19:45 do 24?

na raidy będę sie pojawiać dni mi psauja godzine tez wiec nie ma problemu, w inne dni jestem mniej dostępny.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim

HM 5/7 hc, no i raidowało się jeszcze na tbcu i wotlku ale to nie na globie.Tak wiec doświadczenie rajdowe na TYM dodtaku mam male,ale na wotlku radzilem sobie dobrze (wiem ze to mało znaczy)

4.Jaki offspec preferujesz? Jak z doświadczeniem w graniu nim i gearem?

Jedyne co umiem druidem to tankować D: wiec preferuje tylko jedna specke

5. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "crit > haste > mastery >" itd.)?

Mastery>Multistrike>Bonus Armor>Versatility

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?

Najczęściej to fora sobie sprawdzam ale czasami tez sam eksperymentuje

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?
nie mam żadnych aktualnych ale i tak by nie było co wysłać BFR robiłem tylko na lfr malo czasu na gre mialem.

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Prawdopodobnie nikt mnie nie zna.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Kernaldo/Druid Guaridan

Post#2 » 05 sie 2015, 15:23

Jak rozumiem juz masz czas, wiec polecam porobic lfrki, zlapac przynajmniej pug czy dwa normala, a moze i wczesne hc - tankiem szczegolnie nie powinno to byc zbyt trudne i wtedy zapraszam do zlozenia appki, bo poki co zupelny brak doswiadczenia w aktualnym contencie cie eliminuje. :( Powodzenia. ;)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”