Podanie Shakah(hunter MM/Survi)

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Shakah

Podanie Shakah(hunter MM/Survi)

Post#1 » 19 sie 2015, 15:14

Imie:Staszek
Klasa: Hunter MM/Survi
Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... kah/simple
Alt: Skubby -shaman ele/resto ,691ilvl. Dość słabe doświadczenie tym Shamanem ,aczkolwiek wiem jak nim krecić jako takie cyfry ,praktycznie po wyexpieniu go i lekkim ubraniu ,zrobilem Huntera i aktualnie gram tylko nim .
1.Akutalnie jestem w gildi theDust .Gildia jest dość wporządku jednak po ostatnim zamieszaniu na raidzie HFC HC .Chcę ją opuścić z powodu ,braku konpetencji RL oraz innych graczy .Raidowanie polega na overgearowaniu i bez legendarnego ringa niektóre bosy prawdopodobnie stałyby dalej.
2. Gram codziennie . Codzinnie wchodze zrobić podstawowe rzeczy takie jak zebranie roślinek , skopanie skałek ,zrobienie profek i Daily Insty , pogranie jakiegos PVP . Oczywiście dni raidowe jak najbardziej odpowiadają i będe sie pojawiać .
3. Grałem w Mist of Pandaria tam bawiłem sie w jakies Flexy jednak nudzilo mnie to i całkowicie zająłem sie graniem PVP .W chwili przerwy przeszedłem na prywatny (WotLK) sprogresowalem cale ICC 10 HC oraz ICC 25 8/12 HC. Na aktualnym kontencie gram od 2 miesięcy ,progress HFC n 13/13 ,hc 12/13.
4. Preferuje granie MM z tego powodu ze gram nim na tym całym dodatku oraz Mist of Pandaria .Na Mist of Pandaria grałem też w BM . Lubie także pograć w Survi z powodu czystej ciekawości ile da sie zrobić DD tym specem .Z logów łatwo zauważyć ze MM robi najwiekszy DPS na tym pachu, także wybór jest oczywisty .
Akutalnie hunter MM i Survi mają bardzo zbliżone Prio staty wiec EQ jest to samo.
5. Weapon DPS>Crit>Multistrike>Haste>Mastery>Versa
6.Duża przyjemność sprawia mi masterowanie postaci . Bardzo duzo siedzę na YouTube gdzie oglądam różne filmiki na temat Hunta oraz dużo czytam na temat tej klasy .Lubie przeliczyć co mi sie bardziej opłaca ,dlatego też moje prio staty se troszeczke inne(mowie o 3cio rzędnych).
Używam stron typu Icyveins oraz innych przypadkowo znalezionych fora oraz YouTuba i Twitcha.
7. Lord Iskar https://www.warcraftlogs.com/reports/Wj ... NV#fight=4
Xhul https://www.warcraftlogs.com/reports/Wj ... NV#fight=7
To tylko przykładowe .
8.Tham oraz Maldevos

Jestem bardzo pomocny , często pomagam expić innym postacie , gearować je .Lubie pogadać na tsie z ludzmi z gildi nie tylko na raidzie . Podchodze do gry na zasadzie zabawy nie jakiejs mega spiny aczkolwiek można odemnie egzekować gry na wysokim poziomie .Lubie czasem potrolowac ale w umiarze.

Komputer nie stanowi zadnego problemu tak samo internet .

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Podanie Shakah(hunter MM/Survi)

Post#2 » 20 sie 2015, 16:20

Dzieki za zainteresowanie, ale musze musze odrzucic appke. Powodzenia! ;)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”