Refusedone-mage

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
RefusedOne
Dekoracja
Posty: 5

Refusedone-mage

Post#1 » 10 lis 2016, 14:12

Twój wiek: 17
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... e/advanced
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... osa/simple Exp na alcie na aktualnym dodatku: brak. Poprzedni dodatek-clear brf M, clear HFC M.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię? Chcę opuścić moją gildię, ze względu na krótko ujmując bardzo złe podejście do ludzi w gildii oraz raidów ich GM'a.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedzialek, wtorek, srode i czwartek, od 20 do 23? 24/7

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim? WoD: HM M prenerf 7/7, BRF M prenerf 9/10, HFC M prenerf 13/13

4. Który spec wybrałeś jako swój main w legionie? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;) Fire mage-spec ten topował w simach oraz bardzo dobrze spisywał się na becie i alfie. Nie podobały mi się zmiany w arcane magu.

5. Który offspec planujesz rozwijać w legionie? Jak z doświadczeniem w graniu nim w poprzednich dodatkach? 75% WoD'a w arcane, planuję go rozwijać jako drugi spec.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu) Głównie wchodzi tutaj w grę porównywanie wagi statów, nie używam jako takich programów do optymalizacji gearu. Staram się bazować głównie na logach topowych graczy w moim specu, gear dobieram tak naprawdę samodzielnie lub według bis list.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić? https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 047/latest

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF? Nie mam pojęcia kto z wami dokładnie raiduje, ale kojarzę stamtąd parę osób, które mogą polecić mnie jako gracza.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;) Brak.

Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości