Asphalosa/Priest/Burning Legion-Horde

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
RefusedOne
Dekoracja
Posty: 5

Asphalosa/Priest/Burning Legion-Horde

Post#1 » 17 sty 2018, 01:04

Twój wiek: 19
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... /asphalosa https://www.wowprogress.com/character/e ... /Asphalosa
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Stary main https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... refusedone https://www.wowprogress.com/character/e ... Refusedone

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię? Jakość raidów oraz kultura na teamspeaku poniżej krytyki. Rekille sprogressowanych już bossów trwają powyżej jednego/dwóch dni raidowych (z całkowitej ilości trzech dni raidowych, więc na prawidłowy progress praktycznie nie ma już czasu).

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23? 24/7

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim? WoD: HM M prenerf 7/7, BRF M prenerf 9/10, HFC M prenerf 13/13. Legion: 7/7 EN M prenerf, 2/3 ToV M prenerf, Nighthold M 10/10 post nerf, ToS 7/9 M prenerf, Antorus 6/11 M.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? Gram zarówno w healu discipline, jak i dps shadow. Shadow 77 / Disci 76 Trait. Bis legendy zebrane do obydwu.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim? Doświadczenie mythic w obydwu specjalizacjach z punktu 4.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci? Pawn, analiza topowych logów oraz Discord Community - How To Priest.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić: https://www.warcraftlogs.com/character/ ... /asphalosa

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF? Grałam już z wami poprzednio na Emerald Nightmare oraz Trial of Valor, niestety sytuacje w życiu codziennym, zmusiły mnie do przerwy.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? W razie potrzeby mogę ubrać i grać również magiem. Priestem mogę grać w jakiejkolwiek roli będę na dany moment potrzebna.

Edit: Zmiana ilości bossów nh, misstype.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2018, 18:21 przez RefusedOne, łącznie zmieniany 1 raz.

lvcaz
Dekoracja
Posty: 23

Re: Asphalosa/Priest/Burning Legion-Horde

Post#2 » 17 sty 2018, 17:44

Siemka :)
Caziu

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master
Posty: 5199

Re: Asphalosa/Priest/Burning Legion-Horde

Post#3 » 22 sty 2018, 00:26

Mimo wszystko podziękujemy - trochę takie zniknięcie bez śladu, a trochę "kierownikowanie" na rajdach, nie można powiedzieć by nie było uwag.

Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości