Podstawowe informacje o gildii + formularz

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master
Posty: 5201

Podstawowe informacje o gildii + formularz

Post#1 » 03 lip 2008, 12:17

Po pierwsze, zapoznaj się z kilkoma podstawowymi zasadami i wymaganiami:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dołączając do nas możesz oczekiwać:

► możliwości poznania całego contentu w mythicu przed nerfami
► przyjaznej atmosfery i kultury grania w gronie dorosłych ludzi - nie ubliżamy nikomu po wipach, nie przeklinamy na /g, cenimy sobie spokój
► stałego i stabilnego składu - gildia powstała w 2006r i wciąż kierują nią te same osoby. Nie invitujemy/kickujemy ludzi taśmowo
► niewielkiej grupy rajdowej bez podziału na uprzywilejowany 'core' i 'backup' spędzający rajdy na ławce.
► jakości rajdów i killi: bez abusowania bugów i exploitowania bossów

------------------------------------------------------------------------------------

My oczekujemy od Ciebie:

► znajomości swojej klasy i bycia na bieżąco z wprowadzanymi przez kolejne patche zmianami
► dobrze rozwiniętej broni artefaktowej (mocno preferowane 54 traity), w przypadku hybryd użyteczny artefakt do offspeka będzie dużym plusem
► doświadczenia w rajdach - im więcej tym lepiej, ale powracających graczy tez nie skreślamy
► ilvlu odpowiedniego do rajdowania mythiców oraz ogólnej dbałości o Twoją postać. Nie ma miejsca na brak enchantów "bo zaraz wyrwę coś lepszego", oczekujemy pełnego zaangażowania, full consumabli, itd.

------------------------------------------------------------------------------------

O GILDII

► PF rajduje 4 razy w tygodniu, oczekujemy obecności na przynajmniej 3 rajdach w resecie. Jeżeli planujesz dłuższą nieobecność, prosimy o informację z rozsądnym wyprzedzeniem.

► Korzystamy z komunikatora głosowego Discord, mikrofon i udzielanie się są mile widziane, ale niekonieczne. Podstawa to słuchanie.

► Dołączenie do PF wiąże się z ~3 tygodniowym okresem próbnym, podczas którego macie niższy priorytet na loot i invite. Pozytywne przejście tego okresu oznacza promocję i normalne priorytety. Obijanie się i nieobecności bez sensownego wytłumaczenia = gkick.

► W rajdach stosujemy personal loot. Ewentualny master loot dotyczy głownie okazjonalnych sytuacji kiedy potrzebujemy pouzupełniać bonusy setowe, jako że PL wyklucza tradowanie tierów między klasami.

► Nie stosujemy zapisów na rajdy, skład dobierany jest przez Raid Leadera/oficerkę. Osoby, które pozostają "na ławce" w dalszym ciągu mają zaliczone attendance, o ile pozostaną dostępne w czasie trwania rajdu - na altach, czy nawet discordzie.

► Od swoich członków oczekujemy rozsądnego zachowania się, zarówno wobec nas samych, jak i innych osób z naszego serwera. Bluzganie innych graczy, bezcelowe chwalenie się epikami na Generalu/Trade czy ogólnie negatywne reprezentowanie gildii nie będzie mile widziane. Nie oznacza to, że PF jest niczym wojsko, ale kultura jednak powinna być.

► Rajdy kosztują. Nie tolerujemy "braku golda" jako wytłumaczenia dla braku consumabli, optymalnych enchantów czy gemów. Guild Bank na koniec tiera rozdziela gold między memberów - biorąc pod uwagę ogólny wkład w rajdowanie w tym okresie - ale do tego czasu trzeba sobie radzić.

► Jako, iż rajdujemy 4 razy w tygodniu, bardzo ważną rzeczą jest dla nas frekwencja nowych osób. Ci, którzy twierdzą, iż mają czas na rajdy, a następnie nie pokazują się, bez dobrego wytłumaczenia, mogą darować sobie aplikacje, oszczędzając czasu obu stronom. Nie oczekujemy oczywiście 100% attendance, ale lubimy wiedzieć o nieobecnościach, by nie było niedomówień typu "dzisiaj trudny boss, to nie przyszli."
Ostatnio zmieniony 10 lut 2009, 13:40 przez Ailawiu, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master
Posty: 5201

Post#2 » 03 lip 2008, 12:18

Po drugie, wypełnij ten krótki formularz i stwórz temat na forum wg schematu nick/klasa/serwer. Przy dodawaniu nowego tematu zostaniesz poproszony o wpisanie kodu z obrazka - wielkość liter ma znaczenie! Oczywiście można do nas zagadać ingame, kto wie - może uda się wywrzeć na tyle dobre wrażenie, że pisanie czegokolwiek na forum będzie tylko formalnością. Istnieje też opcja złożenia apki na PM, w sytuacji gdy z jakichkolwiek powodów nie chcecie, by była ona publicznie widoczna. W którymś z tych przypadków prosimy o kontakt z Laure, Whi lub Aylawiu - albo któryś z naszych nielicznych altów ;)


Pytanka nie są wprawdzie niesamowicie skomplikowane, ale mają nam pokazać, że "znacie się na rzeczy", a nie chcecie sobie po prostu "popykać". Rajdujemy jak najbardziej na poważnie, więc interesują nas osoby, które zdają sobie z tego sprawę i równie poważnie podchodzą zarówno do rajdowania jak i nie marnowania swojego i naszego czasu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podstawowe informacje.
Twój wiek:
Link do armory:
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)


Zakładamy oczywiście, że zarówno komputer, jak i internet nie będą przeszkadzały w grze/osiąganiu optymalnych wyników.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2009, 13:41 przez Ailawiu, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości