Kabandha/Death Knight/Silvermoon

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Kabandha
Dekoracja
Posty: 7

Kabandha/Death Knight/Silvermoon

Post#1 » 17 wrz 2013, 18:59

Klasa/spec:
Frost DK

Nazwa postaci:
Kabandha

Nazwa servera:
Silvermoon

Twój wiek:
31

Alty:
Obecnie brak aktywnych altów, staram się skupić na maksymalnym rozwoju swojego maina

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Moja obecna gildia, Crimson Legion, składa się z naprawdę fajnych ludzi, z którymi miło spędza się czas w grze. Niestety ciągłe spóźnienia oraz niezapowiedziane nieobecności przed raidem potrafią doprowadzić do szału nawet tak cierpliwą istotę jak ja:) Poza tym chciałbym wymienić swoje doświadczenia z graczami Waszego poziomu, czasem o coś podpytać, poradzić się... Poza tym miło jest usłyszeć ojczysty język na TSie.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19(invity o 18:55) do 24?
Gram praktycznie codziennie, raidy 5 dni w tygodniu w podanych godzinach nie stanowią dla mnie żadnego problemu.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w MoP i przed nim?
Pozwolę sobie załączyć mój profil na Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/s ... a/advanced

DK jest toonem, którym gram od kwietnia tego roku, stąd moje raidy zaczynają się od MOP. Moim wcześniejszym mainem (Holy Pala) grałem od 2005 roku na serwerze Terenas. Ukończyłem nim okres vanilla, a także BC. Aktualnie jestem z gildią na etapie SoO 2/14 normal.

4. Twój build/glyphy?
Talenty : Unholy Blight , Purgatory ,Death's Advance, Death Pact, Blood Tap, Remorsless Winter
Glyphy : Glyph of Antimagic Shell, Death and Decay, Icebound Fortitude

Build, glyphy i talenty tworzyłem na podstawie Elitist Jerks, Noxxic oraz Icy Veins. Traktuję tę sprawę jako otwartą i nie widzę problemu żonglerki setupami dopasowując je do danej sytuacji.

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)?
Mój głowny spec to Frost, offspec Unholy. Biorąc pod uwagę teorię i uwagi ludzi grających na co dzień, Frost jest wyjątkowo wydają maszynką burst DPS. Unholy nurtuje mnie głównie możliwością zarządzania petem, generowany dps ma również inną charakterystykę (musi minąć odrobina czasu zanim choróbska się rozkręcą).
Mój gear (aktualnie 535) jest praktycznie taki sam dla obu speców. Zaznaczam, że obecnie nie posiadam cloaka, niestety droprate runestones na moim serwerze jest skandaliczny (1 kamień w tygodniu, czasem 0). Pozytywną wiadomością jest fakt, iż jestem już prawie na mecie i jeżeli Blizzard pozwoli zakończę tę odyseję jeszcze w tym tygodniu.

6. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "yellow hit > expertise > spell hit >" itd.)?
Hit 7.5% = Expertise 7.5 %
Strength > Critical Strike > Mastery > Haste

5.4 przewróciło moją dotychczasową prioretytezację do góry nogami.

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?
Nie sądzę, żebym napisał tutaj coś mega odkrywczego ale zacznijmy od początku.
Outbrake w celu rozprzestrzenienia choróbsk (ewentualnie korzystam z Holy Blight jeżeli nie jest na CD), następnie w przypadku proca Killing Machine Obliterate, w przypadku Rime Howling Blast, jeżeli mój RP jest niebezpiecznie wysoko zdejmuję go poprzez Frost Strike. Kończę Horn of Winter (co prawda posiadam glyph, który przedłuża działanie buffu do 60 minut, ale nie przeszkadza mi to absolutnie w rotacji).
W przypadku więcej niż jednego celu używam Outbrake (bądź analogicznie Holy Blight), Death and Decay oraz Blood Boil.
Tuż przed 35% (zazwyczaj ok 37-36%) uaktywniam Soul Reaper.
Połączyłem ze sobą Raise Dead oraz Pillar of Frost w jedno ofensywne macro i wykorzystuję je po każdym CD. Jeżeli potrzebuję burstu dps używam Empower Rune Weapon.
DK jest klasą znaną ze zdolności samoleczenia, Death Strike i Death Pact okazują się bardzo pomocne.
W sytuacjach wzmożonego zagrożenia odpalam defensywne Antimagic Shell oraz Icebound Fortitude.
We wcześniejszej budowie używałem Antimagic Zone w celu mitygacji obrażeń zadawanych w danym obszarze, aczkolwiek przy walkach z bossami nie miało to większego zastosowania praktycznego (słaba odporność) i postawiłem na Purgatory, co nie raz uratowało mi życie.
Oczywistą oczywistością są potiony, flachy i odpowiednie papu.

8. Jakich używasz modów(addonów)?
DBM, Skada, Mik's Scrolling Battle Text, GTFO, DKDiseases, Tell Me When, Spellflash

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na co dzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Elitist Jerks, Icy Veins, Noxxic, WoW Reforge (aczkolwiek ten ostatni nie został dostosowany do 5.4, przynajmniej dla mojej klasy). Czytam również blog Mendenbarra, który uchodzi za guru DK oraz podpatruję kolegów z Inner Sanctum na Armory:).

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Miałem przyjemność poznać Jamala i jego bandę altów, ale nie ośmielę się tutaj mówić o jakimkolwiek poleceniu.

11. Coś o sobie i może coś co chciałbym dodać aby później nie było niedomówień :
Witam wszystkich,

Mam na imię Marcin, mam 31 lat (aczkolwiek moja narzeczona twierdzi inaczej). Aktualnie prowadzę własną firmę zajmującą się prowadzeniem projektów w branży produkcyjnej i importem komponentów do celów produkcyjnych z krajów azjatyckich. Przez 6 lat pracowałem w korporacji, której nazwy tutaj pozwolę sobie nie wymieniać, ale dotarło do mnie, że mój charakter i temperament nie bardzo pasują do takiego klimatu. Na co dzień mieszkam w Białymstoku, także znając życie będziecie mieli niezłą polewę z mojego akcentu na TSie.
Koniec nudów, przejdźmy do konkretów:)
Jestem wielkim fanem MMO, moją przygodę rozpocząłem od, a jakże WoW, potem były Conan, Tera, SWTOR, GW2, Neverwinter, etc. Nie myślcie sobie jednak, że całe życie opalałem się w świetle monitora. Wręcz przeciwnie, uwielbiam stare dobre RPG w stylu gier White Wolf Publishing, w przeszłości nie gardziłem również WH40K (mam całkiem pokaźną bibliotekę powieści z Black Library).
Świat sportu również nie jest mi obcy, trenuję Krav Magę, sporo pływam i od czasu do czasu uprawiam crossfit.
Moją kolejną wielką pasją jest motoryzacja, uwielbiam weekendowe wypady na tory celem doskonalenia techniki jazdy. Jestem również członkiem klubu MX5 Klub Polska z racji posiadanego pojazdu.
Jakby kto pytał nie pogardzę też dobrą strawą i jeszcze lepszym trunkiem w doborowym towarzystwie. Czasami zdarza mi się palnąć rubaszny dowcip, ale z reguły staram się trzymać mój niewyparzony jęzor za zębami:)
Od moich współtowarzyszy oczekuję przede wszystkim dobrej zabawy przy zgłębianiu nowego contentu, wymiany doświadczeń w grze, punktualności przy guildiowych eventach oraz zdrowego podejścia do rzeczywistości:)

Na koniec przepraszam za ścianę tekstu i mam nadzieję, że moja aplikacja okaże się dla Was interesująca.

Pozdrawiam serdecznie,
Marcin

Awatar użytkownika
Laure
Officer
Posty: 652

Re: Kabandha/Death Knight/Silvermoon

Post#2 » 17 wrz 2013, 19:25

Kabandha pisze:Zaznaczam, że obecnie nie posiadam cloaka, niestety droprate runestones na moim serwerze jest skandaliczny (1 kamień w tygodniu, czasem 0).

Znaczy, czasem nawet ten gwarantowany z Lei Shena nie leci? How cool is that ;P
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master
Posty: 5195

Re: Kabandha/Death Knight/Silvermoon

Post#3 » 20 wrz 2013, 12:12

Troche późno, ale liczyłem na jakąś odpowiedź apropo powyższego. Niby drobiazg, no ale jednak ciekawy. Generalnie brak DK daje się nam we znaki, więc potencjalnie bylibyśmy zainteresowani - o ile faktycznie cloak jest "na ukończeniu", bo jednak ilvl troszkę niski na progress heroicowy, a legendary by tu sporo zmienił.

Pamiętam też, że ktoś się czepiał gemów, ale widzę że chyba zmienione albo coś przegapiłem.

Ogólnie nie wygląda to źle, a DK brakuje, więc o ile wyjdzie, że nie pomyliłem się z powyższym, to nie powinno być nic przeciwko - oczywiście z zastrzeżeniem, że ilvl może ograniczać spota z początku.

Kabandha
Dekoracja
Posty: 7

Re: Kabandha/Death Knight/Silvermoon

Post#4 » 20 wrz 2013, 13:35

Panowie,

Dziękuję za komentarze. Pisząc aplikację zdawałem sobie sprawę, że cloak będzie elementem, za który dostanę po uszach. Aczkolwiek wolałem to od razu zaznaczyć. Na dzień dzisiejszy brakuje mi trzech kamieni, reszta questów w linii to już jedynie formalność. Być może uda zdobyć mi się chociaż jeden kamień jeszcze w tym tygodniu. Sprawa będzie zamknięta NAJPÓŹNIEJ w przyszłym.

Faktycznie, gemming został przeze mnie zmieniony. Sporo czasu spędziłem na czytaniu o klasie i moim specu, stąd pewne modyfikacje.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania. Jeżeli pojawią się jeszcze jakieś wątpliwości pozostaję do Waszej dyspozycji.

Pozdrawiam,
Marcin

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master
Posty: 5195

Re: Kabandha/Death Knight/Silvermoon

Post#5 » 20 wrz 2013, 17:32

Chodzi tu nie tyle o brak cloaka, co stwierdzenie, że w niektóre resety dostawałeś 0 kamieni - a już od dawna jest gwarantowany z Leia (Ra'dena pomijam), więc coś tu nie pasuje. Załóżmy optymistycznie, że to było "przejęzyczenie" a nie efekt jakiegoś zaniedbania, bo jednak wyrwanie tego kamyczka choćby z LFR nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Kabandha
Dekoracja
Posty: 7

Re: Kabandha/Death Knight/Silvermoon

Post#6 » 20 wrz 2013, 18:44

Faktycznie, przyznaję Wam rację, z Lei Shena drop jest gwarantowany. Tak więc potraktujcie tego posta proszę jako sprostowanie do aplikacji. Do Ra-Dena niestety nie udało mi się dotrzeć z aktualną gildią.

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master
Posty: 5195

Re: Kabandha/Death Knight/Silvermoon

Post#7 » 24 wrz 2013, 11:54

Późna odpowiedź z naszej strony, ale 5.4 wywołało u nas kilka niespodziewanych powrotów i trzeba było to ogarnąć. Ponieważ DK dalej nie mamy, chętnie przyjmiemy i ciebie - z oczywistym zastrzeżeniem, że braki gearowe mogą być z początku ograniczające, no i liczę na szybki cloak.

Kabandha
Dekoracja
Posty: 7

Re: Kabandha/Death Knight/Silvermoon

Post#8 » 24 wrz 2013, 14:18

Witam,

Bardzo dziękuję za informacje zwrotne. Jutro postaram się wrzucić mały update na forum co by nie być gołosłownym :wink:

Pozdrawiam serdecznie,
Marcin

Iri

Re: Kabandha/Death Knight/Silvermoon

Post#9 » 26 wrz 2013, 15:01

Przyjęty.

Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości